poniedziałek, 9 lipca 2012

konto internetowe w Alior SYNC

Ruszył kolejny bank internetowy, a mianowicie, dziecko Alior Banku, Alior SYNC. Nowy bank oferuje dobre warunki, m.in.: - darmowe przelewy - darmowe bankomaty w Polsce - darmowe prowadzenie konta. Dodatkowo można skorzystać z 10 bezpłatnych przelewów ekspresowych. W przypadku takiego przelewu środki pojawiają się na rachunku odbiorcy w innym banku nawet w kilka minut. Umowę zawieramy, albo podpisując przy kurierze lub online, potwierdzenie przelewem, więc musimy już mieć konto w innym banku. Początki nowego banku na pewno nie będą łatwe, pewnie minie trochę czasu zanim wszystko będzie chodzić jak mechanizm szwajcarskiego zegarka, ale warto się przyglądać lub założyć konto, bo oferta jest jedną z lepszych na rynku. Więcej szczegółów na stronie: Konto internetowe Alior Sync

2 komentarze:

  1. Kiedyś miałem ochotę otworzyć tam konto, ale się wstrzymałem. W sumie to dobrze, gdyż dziś jestem szczęśliwym posiadaczem karty walutowej https://www.igoriacard.com/anonimowa-karta-dla-studentow która w doskonały sposób sprawdza się podczas każdej podróży za granicę. Płatności bezgotówkowe stają się o wiele prostsze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz chyba każdy bank ma możliwość posiadania konta internetowego i nie jest to żadną nowością. Ja całkiem niedawno również odkryłam możliwość realizowana płatności internetowych https://cinkciarz.pl/platnosci i co jest najlepsze, to że można płacić w wielu różnych walutach. Takie rozwiązania płatnicze bardzo mi się podobają.

    OdpowiedzUsuń

 
Katalog stron