piątek, 13 kwietnia 2018

Karta Kredytowa Citi Simplicity - 300 zł na zakupy na Allegro lub morele.net

Zapraszam do udziału w nowej kampanii City Handlowy - Karta Kredytowa Citi Simplicity.

Trochę informacji o karcie kredytowej:

Bez opłaty rocznej za kartę;
Bez opłaty za powiadomienia SMS. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia;
Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty.

Podstawowe wymagania, aby ubiegać się o kartę: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

Oferta dla nowych klientów ważna do 04.07.2018r.

Dodatkowo z kartą Kredytową City Handlowy możesz otrzymać nawet 300 zł, wybierz z której promocji chcesz skorzystać:

- na zakupy w sklepach Grupy Morele.net kliknij tutaj
- na zakupy w Allegro kliknij tutaj

3 główne warunki, aby otrzymać 300 zł:
I.
Wypełnij formularz (Oferta dla nowych klientów ważna do 04.07.2018r.).Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową.
II.
W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
III.
Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. E-kartę o wartości 300 zł do wykorzystania w grupie sklepów Morele.net lub na Allegro otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Warunki łatwe do spełnienia, troszkę wysiłku i 300 zł na zakupy dostaniemy.1 komentarz:

  1. Jakoś nigdy do mnie nie przemawiały takie promocje więc nie korzystałam z nich. Mimo wszystko wiem, że usługi SMS https://www.cashbill.pl/blog/uslugi-gsm/uslugi-sms-czym-sa-jakie-sa-ich-rodzaje/ o których mało kto pamięta doskonale się nadają do działań marketingowych.

    OdpowiedzUsuń

 
Katalog stron